Pod pokličkou IT firmy…

… aneb Jak převádíme lidská přání mezi jedničky a nuly

 

Napsat sekci „O nás“ je vždycky nejtěžší. Cokoliv napíšete, vyzní nadneseně, nebo zapne automaticky protispamový filtr na určitá slova a interpretuje je podle své zkušenosti. My lidé jsme v tomhle vlastně jako počítače – dobrý firewall sice zachytí viry a hrozby, ale také třeba zablokuje vaši oblíbenou stránku.

Běžný návštěvník webu dnes totiž „cestuje“ internetem zhruba rychlostí 120 km/h a nemá čas na vycpávky, takže si automaticky překládá líbivá slova podle svého.

Nebudeme tedy marnit čas slovy, že jsme největší… jsme totiž malá firma o 15 lidech a pár externích specialistech. Neznamená to, že bereme ty největší zakázky (i když i takové v portfoliu máme). Zato jsme neztratili lidskost a nadhled ve chvíli, kdy ve dvě hodiny ráno spadnou servery a povolí nervy.

A díky té flexibilitě u nás najdete jak databázové specialisty, kteří usínají mezi tabulkami, tak kreativce, kteří si hrají s barvami v grafice i slovíčky v prodejních textech.

Nebudeme ani říkat, že jsme mladí a dynamičtí a děláme jen v nejnovějších trendech. Jsme na trhu od roku 1996, takže jsme zažili vše od prastarých databází v Accessu po novinky v mobilních aplikacích, nebo marketingu.

22 let tradice nás stálo spoustu omylů a objížděk. Ale také díky nim dnes víme, co skutečně funguje a je stabilní investicí do budoucna – a co je na trhu jen přechodně, než se změní móda (a firmy pak zůstanou s nablýskanými systémy, které nikdo neumí spravovat).

Poznali jsme za tu dobu přes 3000 nejnepravděpodobnějších kombinací povah a charakterů. S mnohými jsme dodnes přáteli (a nejen na Facebooku :)). Od počátku nás těší tlumočit lidská přání do počítačového kódu a nazpátek.

A tady končí naše část a začíná Vás příběh – protože teprve s Vámi dostává pro nás IT smysl. Za každým řádkem kódu, za každým kabelem od serveru tak vidíme lidský přesah do světa logiky a řádu. Děkujeme za to!